شما میتوانید از طریق لینک زیر درخواست خود برای استفاده از خدمات منشی تلفنی را ثبت کنید

منشی تلفنی و کدپستی

یکی از خدمات کاربردی شتابدهنده فینیکس ارائه منشی تلفنی و کدپستی که حتما آشنایی با کم و کیف آن برایتان جذاب است.
شما به عنوان صاحب یک کسب و کار و استارتاپ برای اجرای طرح و ایده ذهنی‌تان نیاز به تعامل با گروه‌های مختلف کاری و مشتریان در حوزه‌های مختلفی دارد. بخش بزرگی از این ارتباطات نیاز به تعیین وقت، پاسخگویی مداوم تلفن و همین طور دریافت پیام‌های کاری است که سابقا منشی‌ها و کارشناسان مرکز تماس وظیفه مدیریت آن را برعهده داشتند.
اما داشتن یک دفتر کار، استخدام منابع انسانی، چندین خط تلفن و فکس و موارد دیگر از جمله ملزومات راه اندازی یک تیم پاسخگو است، پس چه باید کرد؟
بهترین گزینه برای پوشش این نیاز بدون صرف هزینه‌های بالا دریافت خدمات منشی تلفنی و کدپستی است. شتابدهنده فینیکس حتی فکر راه‌های ارتباطی استارتاپ‌های تحت حمایت مجموعه را کرده و بهترین سرویس‌های منشی مجازی و خطوط تلفن گویای مجازی را برای صاحبان کسب و کارهای نو فراهم کرده است.

سرویس منشی تلفنی چیست؟

خط ثابت تلفن همیشه این دغدغه را به همراه داشت که برای پاسخگویی حتما باید در یک مکان مشخصی حاضر باشید! اما مگر چنین چیزی برای کل ساعات زود امکان پذیر است؟
با گذشت یک زمان مشخص و پیشرفت ارتباطات خدماتی مثل دایورت تا حدودی از دردسر‌های محدودیت مکانی کم کرد اما چند خط تلفن را روی چند خط موبایل دایورت کرد خیلی کار ساده و جالبی نبود. پس باید فکر تازه تری در این حوزه شکل می‌گرفت.
سرویس‌های خدمات تلفنی بدون محدودیت به یک مکان مشخص با پیش شماره و کد شکیل که اخیرا آن را منشی تلفنی می‌نامند، یک مسیر راحت برای شرکت‌های بدون دفتر کار و خدمات آنلاین فراهم آورد.
شما می‌توانید با یک خط تلفن یک منشی مجازی، یک پیغامگیر آنلاین، و موارد مشابه را بدون نیاز به نیروی خاصی داشته باشید.

سرویس منشی تلفنی چگونه عمل می‌کند؟

زمانی که سرویس منشی تلفنی را دریافت و شروع به کاربرد خدمات وابسته به آن کردید، دیگر محدود به یک مکان مشخص برای پاسخگویی به کاربران خود نیستید. یک متن پاسخگویی بر روی خط شما فعال شده که مشتریان را منتظر نمی‌گذارد، آن‌ها را برای صحبت با افراد مشخص راهنمایی و در صورت عدم پاسخگویی سیستم پیغام گذاری را برای دریافت پیام آن‌ها فعال می‌کند.
پس دیگر نیازی نیست بابت زمان‌های که قادر به پاسخگویی نبودید دغدغه و نگرانی داشته باشید. چرا که برای تهیه شماره تلفن وابسته به منشی مجازی نیازی به داشتن دفتر کار و یا هر مکان فیزیکی دیگری نیست و از هر جایی می توانید از خط ثابت خود استفاده کنید.

مزیت خدمات منشی تلفنی و کد پستی

همه ما از مزیت پویایی یک کسب و کار و اهمیت آن به مدیریت ارتباط با مشتری، شرکا و همکاران باخبریم. بخش اعظمی از این جریان پویا مختص توجه به تماس‌های تلفنی و هماهنگی صحیح و دقیق قرارهای کاری و رسیدگی سریع به درخواست مشتریان و کاربران است.

بنابراین اصلی ترین مزیت منشی تلفنی را می‌توان پاسخگویی و راهنمایی دقیق افراد دانست. در ادامه چندین ویژگی اصلی بهره مندی از این خدمات را با هم مشاهده می‌کنیم.

1. منشی تلفنی و مدیریت ۲۴ ساعته تماس‌ها

با دریافت خدمات سرویس منشی تلفنی دیگر هیچ نگرانی‌ای بابت از دست رفتن تماسهایتان ندارید. چرا که هر تایم از روز امکان اتصال تماس به مرکز و فرد مورد نظر به راحتی وجود داشته و کاربر در نهایت با یک پیغام صوتی می‌تواند نیاز و کار خود را بیان کند.
همین طور امکان برنامه ریزی برای پاسخگویی در ساعات غیر اداری وجود داشته و همین امر جلوی از دست رفتن پیام‌ها و تماس‌های مهم کاری شما را می‌گیرد. و این امر عملا بر عهده صندوق پیام صوتی است.

2. منشی تلفنی وپاسخگویی واقعی تماس‌ها

انتخاب منشی تلفنی برای کسب و کارها و استارتاپ‌هایی که هنوز تیم تکمیلی و عضویتی به نام منشی ندارند، یک مزیت بزرگ برای استفاده بهینه از زمان و حفظ شکل سازمان یافته تیم از نظر مشتریان، و کاربران مرتبط است.
از طرفی دیگر مجبور به پاسخگویی مداوم به تماس‌های تلفنی نبوده و به راحتی می‌توانید به امور دیگر رسیدگی کنید. منشی تلفنی که با عنوان منشی مجازی نیز در بین افراد شناخته شده است به برنامه ریزی بهتر کارها‌یتان در این خصوص کمک ویژه‌ای می کند.

3. از همان ابتدا حرفه‌ای باشید.

همان طور که می‌دانید داشتن یک تلفن ثابت وجهه مناسب تری از تلفن همراه برای کسب و کار شما و معرفی تیم کاری به همکاران و مشتریان دارد. با فعال سازی سرویس منشی تلفنی و کد پستی به راحتی می‌توانید چندین خط ثابت با شرایط پاسخگویی خودکار را برای کسب و کارتان داشته باشید.
پاسخگویی سریع و بدون معطلی تماس‌ها به شکل حرفه‌ای تاثیر مساعد و مطلوبی بر ذهن مشتری، همکاران و سایر افراد مرتبط با کسب و کار شما دارد. منشی تلفنی تماس‌های شما را به نام شرکتتان پاسخ می‌دهد، پیغام تماس‌گیرنده را دریافت می‌کند و یا تماس را به فرد مورد نظر در کسب و کارتان وصل می‌کند.

4. در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

شما به راحتی می‌توانید با انتخاب سرویس منشی تلفنی به جای استخدام نیرویی با عنوان منشی برای مدیریت تماس‌های تلفنی‌تان با هزینه کمتری این مساله را حل کنید.
در این شرایط مثل این است که استخدام منشی تلفنی را در منزل خود انجام داده اید، با این تفاوت که هزینه کاربرد منشی مجازی بر حسب ساعت پاسخگویی اپراتور بوده و شما از تمام هزینه‌های جانبی مثل استخدام، مالیات، هزینه آموزش و …معاف شدید.

کلیت این چهار مزیت بیان شده از دید شتابدهنده فینیکس به خوبی بیانگر اهمیت منشی تلفنی و کد پستی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ و خصوصا استارتاپ‌های تازه کار است. بنابراین چه یک شرکت بزرگ باشید چه صاحب یک ایده نوپا منشی تلفنی بهترین گزینه برای حفظ پویایی ارتباطات شما با محیط بیرون است.

ثبت درخواست ثبت نام برای استفاده از خدمات منشی تلفنی و کد پستی

شما میتوانید از طریق پر کردن فرمی که در لیست زیر قرار داده میشود درخواست خود مبتنی بر استفاده از خدمات دفتر کار مجازی را برای شتابدهنده فینیکس ارسال کنید. ما در اسرع وقت با شما برای هماهنگی های نهایی تماس خواهیم گرفت

پیمایش به بالا