توسعه بین‌الملل کسب‌وکارهای نوپا

مقیاس‌پذیری یکی از مشخصه‌های استارت آپ‌های موفق است. معمولاً بعد از دوران تثبیت در بازار شهر یا کشور میزبان، استارت‌ آپ‌ها رشد و توسعه‌ی خود را در شهرها و یا کشورهای دیگر دنبال می کنند تا بازار خود را گسترش دهند و به درآمد خود اضافه کنند. یکی از خدمات اصلی شتاب‌دهنده‌ فینیکس توسعه‌ی بین‌المللی استارت آپ‌ها می‌باشد . این خدمات ثبت شرکت و برند، مشاوره‌ی تجارت بین‌الملل و صادرات محصول می‌شود.

ما در خانواده فینیکس با کمک تیم مشاوره، دپارتمان استارتاپ استودیو، منتورینگ تخصصی، شبکه‌ای از سرمایه گذاران داخلی و خارجی، استارتاپ‌های منتخب را در سطح بین‌المللی توسعه می‌دهیم. در این مسیر، با هدف توسعه بین‌المللی این استارتاپ‌ها، به ثبت شرکت و برند آن‌ها در دیگر کشورها همچون کانادا، آلمان، انگلیس، عمان و امارات می‌پردازیم. به این ترتیب، استارتاپ‌ها می‌توانند با توسعه بازار خود، علاوه بر خلق ارزش، درآمدشان را هم با دریافت خدمات زیر، افزایش دهند:

  • امکان ثبت و توسعه استارتاپ‌ها در خارج از کشور و کسب درآمد ارزی
  • برگزاری دوره‌های مشترک با شتابدهنده‌های مورد تایید دولت کانادا و دیگر کشورها
  • مشاوره تجارت بین‌الملل و صادرات محصول

ثبت شرکت در خارج از ایران

یکی از خدمات ارایه شده در شتاب‌دهنده‌ی تخصصی فینیکس در راستای توسعه‌ی بین‌المللی استارت‌ آپ‌ها، ثبت شرکت و برند آن‌ها در کشورهای دیگر است. این کار می‌تواند به استارت آپ‌ها اجازه دهد که با توسعه‌ی بازارهای خود، درآمدشان را افزایش دهند. با این وجود، ثبت شرکت در کشورهای دیگر کار آسانی نیست زیرا عدم اطلاعات از قوانین و مقررات کشورهای دیگر می‌تواند منجر به افزایش هزینه‌های ثبت شرکت و برند، طولانی‌شدن زمان انجام ثبت شرکت و رخداد اشتباه در روند ثبت شرکت شود. در این میان، بهره‌گیری از خدمات متخصصین امور تجارت بین‌الملل می‌تواند این مشکلات را به حداقل برساند و به صاحبان استارت‌ آپ‌ها کمک کند تا ثبت شرکت را به بهترین نحو انجام دهند.
شتاب‌دهنده تخصصی فینیکس با داشتن متخصصین امور تجارت بین‌الملل در ایران وکشورهای دیگر به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا ثبت شرکت خود را با دقت و سرعت بالا انجام دهند. بنیان‌گذاران استارت آپ‌ها می‌توانند با عقد قرارداد با فینیکس صفر تا صد مراحل ثبت شرکت در کشورهای دیگر را به ما بسپارند و در کمترین زمان ممکن شرکت خود را در کشورهای دیگر ثبت کنند.همچنین کارآفرینان می‌توانند دیگر خدمات توسعه بین الملل از جمله اخذ ویزای استارت آپی و فروش محصولات یا خدمات خود در آن کشورها بهره‌مند شوند.
شما نیز برای ثبت شرکت و یا استارت‌ آپ خود می‌توانید از خدمات مشاوره متخصصین تجاری شتابدهنده‌ فینیکس استفاده کنید تا با قوانین ثبت شرکت در دیگر کشورها آشنا شوید و در کم‌ترین زمان ممکن صاحب شرکت خود در کشورهای دیگر هم‌چون کانادا، عمان، امارات، کانادا، آلمان و انگلیس شوید.

مشاوره تجارت بین‌الملل و صادرات محصول

یکی از راه‌های توسعه‌ی کسب‌ و کارها و افزایش درآمد آن‌ها صادرات خدمات و محصولات به دیگر کشورها است. با این کار، صاحب کسب و کار بازار هدف خود را گسترش می‌دهد و منابع مالی بیشتری را برای شرکت و یا استارت آپ خود فراهم می‌کند. اگرچه صادرات بسیار دلچسب به نظر می‌رسد، اما عدم آشنایی صاحبان کسب و کار با قوانین تجارت دیگر کشورها و شرایط انتقال پول می‌تواند صادرات را به یک امر ترسناک تبدیل کند. حضور یک مشاور خبره در امور تجارت بین‌الملل می‌تواند از رخداد مشکلات احتمالی جلوگیری کند و شرایط توسعه بازار در کشورهای دیگر را برای صاحب کسب و کار فراهم سازد.
شتاب‌دهنده‌ تخصصی فینیکس آماده است تا با داشتن متخصصین تجارت بین‌الملل به کسب و کارهای تثبیت شده و استارت آپ‌ها کمک کند تا محصول و خدمات خود را به دیگر کشورها ارائه کنند و بازار خود را گسترش دهند. مشاورین فینیکس در همه‌ی مراحل صادرات محصول یا خدمت، شما را همراهی کرده تا اطمینان حاصل می‌کنند که صاحبان کسب و کار در مراحل عقد قرارداد، ارائه‌ی خدمات و محصولات و انتقال پول به ایران دغدغه‌ای نداشته باشید.

ثبت شرکت و توسعه بین الملل کسب‌وکار را به تیم حقوقی فینیکس بسپارید

صاحبان کسب‌وکار برای اینکه بتوانند تعداد مشتریان خود را بالا ببرند و به تعداد افراد بیشتری ارایه خدمت و محصول کنند باید شرکت خود را در کشورهای دیگر ثبت و به طور رسمی و قانونی به فعالیت خود ادامه دهند.تیم حقوقی شتابدهنده تخصصی فینیکس در این مسیر کسب‌وکارها را همراهی می‌کند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ثبت شرکت در کشور مقصد و مشاوره تجاری و حقوقی با شماره 91007733-021 با مشاورین بین المللی فینیکس در ارتباط باشید.

پیمایش به بالا