شما میتواندی از طریق لینک زیر درخواست خود برای استفاده از خدمات دفتر کار مجازی را ثبت کنید

دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی مجموعه‌ای از خدمات ویژه کسب و کارهاست. مانند آدرس فیزیکی و خدمات مرتبط با دفتر کار (شماره تلفن، تلفن گویا و منشی ، اتاق جلسه ساعتی، فکس اینترنتی و صندوق صوتی)، بدون هزینه های اجاره و استخدام نیرو و خرید تجهیزات اداری.

مدیریت هزینه حرف اول را در بقا و رشد هر کسب و کار می زند، چه در فکر شروع یک کار جدید باشید و چه در فکر توسعه یا کاهش هزینه ها به این فکر کنید بدون داشتن هزینه های سرسام آور اجاره دفترکار، تجهیز آن و استخدام و استقرار نیروها در یک محل، بتوانید مثل یک شرکت معتبر از این امکانات بهره ببرید و در بازار رقابت کنید.
خط تلفن مجازی در قالب خدمات دفتر کار مجازی ارائه می شود، و به شما این امکان را می دهد تا تیم کاری خود را دورکار کنید یا بصورت غیرمتمرکز و از هر جایی بدون محدودیت زمانی و مکانی وظایف کاری خود را انجام دهید و همچنان از یک آدرس پستی، خدمات اداری، پاسخگویی تلفنی و ارسال و دریافت پیام، اتاق جلسات، ویدئو کنفرانس و خدمات دیگر با هزینه‌ای پایین تر و انعطاف بیشتر استفاده کنید و حتی منشی تلفنی داشته باشید.

دفترهای کار مجازی به خصوص میان استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک و خانگی ، سایت های فروش اینترنتی، بازاریابان در شبکه های اجتماعی، مشاوران و وکلا محبوبیت زیادی دارد. با پیدایش و پیشرفت نرم افزارهایی مانند ویدیو کنفرانس، اکنون استفاده از دفتر کار مجازی عملیاتی تر شده است. دفتر کار مجازی می‌تواند باعث افزایش بهره وری شود، زیرا خدمات آن، کارکنان را از انجام وظایف اداری و نیز رفت و آمدهای روزانه نجات می‌دهد. تک تک کارکنان می‌توانند از هر مکانی که برایشان راحت تر است کار کنند، و کسب و کارها نیز هنگام بکارگیری استعدادها و نیروها به نزدیکی محل زندگی آنها به شرکت محدود نمی‌شود.

ثبت درخواست ثبت نام برای استفاده از خدمات دفتر کار مجازی

در صورتی که کارآفرین هستید و صاحب کسب‌و‌کار و استارتاپ هستید می‌توانید با ثبت درخواست در سایت و یا شماره‌گیری شماره 91007733-021 با دپارتمان شتابدهی استارتاپ در ارتباط باشید.

پیمایش به بالا