هدف ما ایجاد شبکه ای هست که اعضای این اکوسیستم بتوانند نیازهای خود را در مراحل مختلف برطرف کنند و در کنار یکدیگر اهداف بالای خود برسند.

هدف ما ایجاد شبکه ای هست که اعضای این اکوسیستم بتوانند نیازهای خود را در مراحل مختلف برطرف کنند و در کنار یکدیگر اهداف بالای خود برسند.

خانواده بین المللی فینیکس

با توجه به شرایط امروز، که اگر محصولات از آخرین تکنولوژی‌ها و یافته‌های علمی بی‌بهره باشند توان رقابت در سطح ملی و بین المللی را نخواهند داشت، کارآفرینی از طریق پیوند ناگسستنی خود با آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی و با توجه به اینکه زیربنای بیشتر رویدادهای کارآفرینی تسلط به مباحث علمی و دانشگاهی است، نقش  اساتید دانشگاهی در اکوسیستم کارآفرینی بسیار پر رنگ خواهد بود.شبکه علمی فینیکس متشکل از اساتید و هیات علمی دانشگاه‌های داخلی و خارجی که درصدد هستند به رشد و توسعه استارتاپ ها در سطح بین المللی کمک کنند.

استارت‌آپ‌ها معمولاً فعالیت خود را با یک طرح یا ایده نوآورانه اولیه شروع می‌نمایند. در مسیر اجرایی نمودن ایده که در نهایت به تجاری‌سازی و عرضه محصول نهایی به بازار ختم خواهد شد، مجموعه‌ای از اقدامات و فعالیت‌ها انجام می‌گیرد. انگیزه، هیجان ناشی از نوآوری‌های معمولاً رادیکال، فعالیت‌های تحقیق و توسعه‌ای، کارکنان و مدیران خلاق و از همه مهم‌تر، دست و پنجه نرم کردن با محدودیت‌های مالی فراوان، از ویژگی‌های مشترک بسیاری از استارت‌آپ‌های مبتنی بر فناوری‌های پیشرفته به شمار می‌آید.شبکه ای از سرمایه‌گذاران و صنعتگران مجرب در اصناف مختلف است.فینیکس فرصت ها را شناسایی میکند و با توجه شرایط و آینده آن از طریق سرمایه‌گذاری و روش های دیگر از استارت‌آپ حمایت میکند.سرمایه گذاران و منتورهای میتوانند از طریق پیوستن به فینیکس وارد شبکه شوند در قسمت های مختلف فعالیت خود را انجام دهند

صنعتگران با تجربه و کارآفرینان برتر که در جهات مختلف میتوانند نیازهای استارتاپ ها برطرف کنند و در جهت توسعه پذیری و ایجاد مزیت های بیشتر رقابتی و همچنین خلق استارتاپ های جامع تر و پخته کردن استارتاپ و تبدیل به یک کسب و کار سودده کمک کنند.افراد و کمپانی های واجد شرایط که در صدد ساخت یک اکوسیستم مناسب استارتاپی هستند میتوانند آمادگی خود را اعلام کنند و به خانواده بزرگ فینیکس بپیوندند.پس از پذیرش وارد شبکه استارتاپی میشوند.

پیمایش به بالا