معرفی شتابدهنده تخصصی فینیکس

کلمه فینیکس(Phoenix) به معنای ققنوس، پرنده ای زیبا و افسانه ای است که آگاهانه خود را به آتش می‌کشد تا دوباره از خاکستر خود متولد شود.این پرنده نماد تولد دوباره،باز‌آفرینی و دگرگونی در جهت بهتر است که هریک از ما می‌توانیم انجام بدهیم.ققنوس در اساطیر ایران و جهان نشان از دانایی نیز هست و در دنیا سنبلی برای خودشکوفایی فردی و اجتماعی محسوب می‌شود و از جنبه های دیگر، به شخصیت های بزرگی در تاریخ اشاره می‌کند که به تنهایی توانستند تغییرات بزرگ ایجاد کنند و تاریخ‌ساز شوند.

تیم فینیکس فعالیت خود را از سال 1388 در حوزه کسب و کار های نوآورانه و خلاقانه شروع کرد و از سال 1398 به عنوان تنها شتابدهنده تخصصی ثبت شده در شیراز به رشد و توسعه استارت‌آپ ها پرداخته است.فینیکس همواره سعی کرده است که پیام‌آور دگرگونی،خودشکوفایی و توسعه باشد تا در نهایت بتواند با خلق ارزش و خدمت به جامعه ماموریت خود به سرانجام برساند.

فینیکس؛ صدای شکوفایی استارتاپ‌ها

شتابدهنده تخصصی فینیکس با هدف حمایت، توسعه و سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها شکل گرفته است. ما در خانواده بین المللی فینیکس، با همراهی بیش از ۱۰۰ استاد برجسته و اعضای هیئت علمی از دانشگاه‌های برتر داخلی و خارجی و با همکاری بیش از ۱۰ فعال جهانی در حوزه فروش کسب‌وکار و بیش از ۳۰ صنعت‌گر با تجربه و حرفه‌ای به عنوان شرکای تجاری، در زمینه توسعه و رشد استارتاپ‌ها در ایران و خارج از ایران فعالیت می‌کنیم.

کارشناسان و مشاوران ما، ارتباط با سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری را برای تیم‌های استارتاپی تسهیل کرده و به تامین مالی آن‌ها کمک می‌کنند. همچنین با تحلیل بازار و ارائه منابع امن، خدماتی را در حوزه تعریف و ساخت محصولات، تامین نیروی انسانی و سرمایه‌گذاری به استارتاپ‌ها ارائه می‌کنند. در نتیجه، استارتاپ‌های خانواده فینیکس می‌توانند از طریق خدمات و فرصت‌های فراهم شده در مجموعه، سطح علمی و فنی خود را ارتقا بخشیده و با نوآوری و ارائه راه‌حل‌های موردنیاز برای تداوم پیشرفت خود، قدم بردارند.

در این مسیر، ارائه خدمات لازم جهت تسریع موفقیت شرکت‌های نوپا و خدمات استارتاپ ویزا در قالب توسعه بین‌الملل و همچنین سرمایه‌گذاری روی تیم‌های استارتاپی و معرفی سرمایه‌گذاران از داخل کشور و حتی خارج از آن، از مهم‌ترین مسئولیت‌های ماست. 

 

 

چشم‌انداز ما

خانواده فینیکس به همکاری با سایر شتابدهنده‌ها، گروه‌های سرمایه‌گذاری فرشته و دیگر جوامع سرمایه‌گذاری (Angle Investors و Venture Capital) افتخار می‌کند. چرا که ما پذیرای تعامل با سایر گروه‌های شتابدهنده، مشاوران حقوقی و مهاجرتی و دفاتر کاریابی بین‌الملل هستیم و بر این باوریم که تبدیل دنیای ایده‌ها به دنیای واقعی تنها از طریق انجمنی بزرگ  و چرخه تعاملات با کیفیت شکل می‌گیرد. پس در روابط ما، همیشه منافع کارآفرینان، مراکز رشد استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران به عنوان یک چشم‌انداز، مورد احترام است.

ماموریت ما

ایجاد و رشد استارتاپ‌های پایدار و قابل رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هدف دست اول ماست. پس از آن، توسعه و پیشرفت شبکه شرکا و تعاملات با آن‌ها، ماموریت ما در خانواده فینیکس است. در نتیجه با رشد و توسعه شبکه شرکای تجاری و صاحبان استارتاپ‌ها، در تلاشیم تا فرصت‌های متعددی را برای کارآفرینان فراهم کنیم تا در مراحل اولیه فعالیت خود، سرمایه کافی را از طریق یک فرایند شفاف و از منابع موجود در سراسر جهان به دست آورند. به این ترتیب، برای دستیابی به این اهداف، با بهره‌مندی از اپلیکیشن تخصصی خود، فضایی مناسب برای سرمایه‌گذاری مطمئن و همکاری با وکلا و موسسات حقوقی بین‌الملل معتبر را در جهت ارائه خدمات استارتاپ ویزا و توسعه استارتاپ‌ها در نظر گرفته‌ایم و با کمک مشاوران و تیم حقوقی رسمی مهاجرت، می‌توانیم مشاغل مستعد رشد را در سراسر جهان پرورش دهیم. 

مجوزها و شرکای کلیدی:

  • مجوز رسمی شتابدهنده کسب و کار نوپا از وزارت کار و تعاون
  • همکار تجاری با موسسه مهاجرتی ویستا با 23 سال سابقه 
  • تفاهم نامه رسمی با معتبرترین شتابدهنده مورد تایید کانادا(انکوباتور) در برنامه ویزای استارتاپ
  • تفاهم نامه رسمی با بزرگترین سازمان سرمایه گذار فرشته مورد تایید کانادا(Angel Investor)
  • همکاری تجاری با کارخانه نوآوری شیراز
  • برگزاری و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین المللی 
Scroll to Top