شما میتوانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای حضور در استودیوی فینیکس را ثبت کنید

استودیو تولید محتوای چندرسانه‌ای فینیکس

در میانه انقلاب صنعتی چهارم، تاثیرگذاری محتواهای چند رسانه‌ای بر هیچ‌کس پوشیده نیست. هر کسب‌وکاری برای تضمین بقای خود در اقیانوس اشباع شده از اطلاعات در بستر وب، به محتواهایی خلاقانه، با کیفیت و متمایز نیاز دارد. به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپا که باید با ارائه پیام خود در قالب‌های متنوع محتوایی، نام برندشان را به گوش مخاطب هدفشان برسانند.

استودیو تخصصی فینیکس در جهت تولید محتوای چند رسانه‌ای در قالب‌های تصویری، صوتی و موشن گرافیک، فضایی کاملا مناسب و تجهیز شده را فراهم کرده و با در اختیار قرار دادن این فضا به استارتاپ‌ها، آن‌ها را در جهت رشد، توسعه و معرفی کسب وکارشان حمایت کرده است. 

استودیو فینیکس، بستر تخصصی رشد و معرفی کسب‌و‌کار

استودیو تخصصی فینیکس تمام تجهیزات لازم برای تولید محتوای چند رسانه‌ای را به شکلی کامل و اصولی در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند محتوایی با کیفیت و حرفه‌ای تولید کنند. همچنین مربیان و مشاورین متخصص فینیکس نیز با حضور پر رنگشان، تجربیات و دانش خود را در اختیار تیم‌ها و افراد قرار می‌دهند و فضایی کاملا پویا و صمیمانه‌ای را ایجاد می‌کنند.

شتاب‌دهنده فینیکس در تولید محتوای چند رسانه‌‌ای برای استارتاپ‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند بستر مناسبی فراهم کرده تا تیم بدون دغدغه زمان و مکان به تولید محتوا پرداخته و به اهداف اصلی خود که رشد، توسعه و ثروت آفرینی است برسند. علاوه بر این موارد، حضور استارتاپ‌ها در فضای اشتراکی موجب گسترش شبکه‌های ارتباطی آن‌ها با افراد حاضر در این اکوسیستم مانند کارآفرینان برتر، منتورها، فریلنسرها و دیگر افراد موفق و مطرح….خواهد شد که عاملی بسیار مهم در رشد و شکوفایی استارتاپ‌ها به شمار می‌آید. فینیکس با دعوت از افراد بزرگ و ارزش‌آفرینی مانند استاد بهمن بیگی در استودیو تخصصی فینیکس و بهره‌مندی از کتاب‌خوانی منحصر به فرد ایشان، علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، به استارتاپ‌ها کمک می‌کند تا از تجارب ارزشمند چنین استادانی استفاده کرده و روز به روز در کسب وکار خود موفق‌تر و قوی‌تر پیش بروند.

استفاده از محتوای چند رسانه‌ای برای افرادی که دغدغه دیده شدن کسب وکار خود را دارند مزیت‌های فراوانی به همراه دارد. کسب وکارها واستارتاپ‌ها می‌توانند با استفاده از استودیو تخصصی فینیکس، به تولید انواع  قالب‌های محتوایی مناسب با کسب وکار خود بپردازند و توانایی‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند.

تولید محتوای تخصصی کسب‌و‌کار شما در استودیو فینیکس

استفاده از محتوای چند رسانه‌ای برای افرادی که دغدغه دیده شدن کسب وکار خود را دارند مزیت‌های فراوانی به همراه دارد. کسب وکارها واستارتاپ‌ها می‌توانند با استفاده از استودیو تخصصی فینیکس، به تولید انواع  قالب‌های محتوایی مناسب با کسب وکار خود بپردازند و توانایی‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند. شما میتوانید از طریق پر کردن فرمی که در لینک زیر قرار داده می شود درخواست خود مبتنی بر حضور در استودیوی تخصصی فینیکس را ارسال کنید. ما در اسرع وقت با شما برای هماهنگی های نهایی تماس خواهیم گرفت.

پیمایش به بالا