مسئولیت اجتماعی فینیکس

شتابدهنده تخصصی فینیکس در جهت حفظ ،مراقبت و کمک به جامعه ای که در آن فعالیت میکند وظایف و تعهداتی دارد که همواره در تلاش است که بتواند آن را با حداکثر توان خود به انجام برساند.
با در دسترس قرار دادن دانش و تجربیات به دست آمده طی سال‌ها فعالیت در صنعت IT و کارآفرینی، در تلاش هستیم تا اقشار آسیب دیده جوان و نوجوان در سطح کشور را برای ورود به بازارهای کار آماده کنیم. آموزش به عنوان پایه‌ای ترین اصل و پیش نیاز توانمندسازی اجتماعی، در استراتژی اصلی شتابدهنده تخصصی فینیکس در بخش مسئولیت‌های اجتماعی سازمانی قرار گرفته است. این آموزش ها توسط منتورها ،اساتید برجسته دانشگاهی و کارآفرینان موفق با سال ها تجربه برگزار میشود.
شتابدهنده تخصصی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه بیشتر، پس از بررسی و ارزیابی استارتاپ کتاب صوتی قاصدک، در مراحل پیش شتابدهی و شتابدهی مورد استقبال و حمایت قرار داد.با توجه به خلا زیر ساخت تولید محتوای چند رسانه ای، کمک به اکوسیستم استارتاپی و فرهنگ سازی کتابخوانی به لطف خداوند متعال و دستور هیات مدیره شتابدهنده در پاییز سال 1400 با حضور جناب مهندس سهرابی مدیر کل ارتباطات و فناوری استان فارس استودیو تخصصی فینیکس مجهز به روزترین تجهیزات صوتی و تصویری افتتاح گردید.
احساس مسئولیت فینیکس برای مشارکت در فعالیت های اجتماعی مختلف از جمله توامند سازی تیم های استارتاپی و کسب و کار نوپا به ارتقای کیفی و بهبود زندگی افراد جامعه کمک می کند

فینیکس در راستای حمایت و توانمندسازی کارآفرینان جوان و کسب و کارهای نوپا متناسب با نیاز آن ها کارگاه های آموزشی آنلاین و آفلاین رایگان برگزار میکند.آن ها در شبکه ای از افراد تحصیل کرده و متخصص قرار میدهیم تا با توجه به استعداد خود شکوفا شوند و برای جامعه خود موثر واقع شوند.

اعضای فینیکس

منتورها

شرکای کلیدی

پیمایش به بالا