دفاتر کار

دفتر کار مجازی

دفتر کار مجازی مجموعه‌ای از خدمات ویژه کسب و کارهاست. مانند آدرس فیزیکی و خدمات مرتبط با دفتر کار (شماره تلفن، تلفن گویا و منشی ، اتاق جلسه ساعتی، فکس اینترنتی و صندوق صوتی)، بدون هزینه های اجاره و استخدام نیرو و خرید تجهیزات اداری.

مدیریت هزینه حرف اول را در بقا و رشد هر کسب و کار می زند، چه در فکر شروع یک کار جدید باشید و چه در فکر توسعه یا کاهش هزینه ها به این فکر کنید بدون داشتن هزینه های سرسام آور اجاره دفترکار، تجهیز آن و استخدام و استقرار نیروها در یک محل، بتوانید مثل یک شرکت معتبر از این امکانات بهره ببرید و در بازار رقابت کنید.
خط تلفن مجازی در قالب خدمات دفتر کار مجازی ارائه می شود، و به شما این امکان را می دهد تا تیم کاری خود را دورکار کنید یا بصورت غیرمتمرکز و از هر جایی بدون محدودیت زمانی و مکانی وظایف کاری خود را انجام دهید و همچنان از یک آدرس پستی، خدمات اداری، پاسخگویی تلفنی و ارسال و دریافت پیام، اتاق جلسات، ویدئو کنفرانس و خدمات دیگر با هزینه‌ای پایین تر و انعطاف بیشتر استفاده کنید و حتی منشی تلفنی داشته باشید.

دفترهای کار مجازی به خصوص میان استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک و خانگی ، سایت های فروش اینترنتی، بازاریابان در شبکه های اجتماعی، مشاوران و وکلا محبوبیت زیادی دارد. با پیدایش و پیشرفت نرم افزارهایی مانند ویدیو کنفرانس، اکنون استفاده از دفتر کار مجازی عملیاتی تر شده است. دفتر کار مجازی می‌تواند باعث افزایش بهره وری شود، زیرا خدمات آن، کارکنان را از انجام وظایف اداری و نیز رفت و آمدهای روزانه نجات می‌دهد. تک تک کارکنان می‌توانند از هر مکانی که برایشان راحت تر است کار کنند، و کسب و کارها نیز هنگام بکارگیری استعدادها و نیروها به نزدیکی محل زندگی آنها به شرکت محدود نمی‌شود.

فضای کار اشتراکی چیست؟​

اغلب در مورد اینکه چه چیزی یک فضای کاری مشترک را تشکیل می دهد، سردرگمی وجود دارد. آیا جایی است که چند نفر در آن واحد کار می کنند؟ یا منطقه ای است که کارمندان زیادی در زمان های مختلف در آن کار می کنند؟ در مورد جایی که کارمندان شرکت های مختلف در کنار هم کار می کنند چطور؟ اصلا معنی واژه فضای کاری مشترک چیست؟
از گذشته تا به امروز برای کسب و کار های نوپا و استارت‌آپ‌ها هزینه اولیه فضای کاری بالا و خارج از توان پرداخت بوده است. حتی اگر داستان شروع برندهای تجاری بزرگ را مرور کنید حتما به یک سوله یا انبار بدون امکانات در شروع کار می‌رسید.
خوشبختانه در حال حاضر شرایط فرق کرده و امروزه با وجود فضاهای کاری مشترک مشکل فضای فیزیکی کسب و کار های نوپا تا درصد بالایی حل شده است.اما چه فضای کاری اشتراکی کیفیت مطلوب را دارد؟ در ادامه با امکانات شتابدهنده فینیکس برای ارائه یک فضای کاری اشتراکی مدرن آشنا خواهیم شد.

معرفی فضای کاری اشتراکی فینیکس​

فضای کاری اشتراکی فینیکس با هدف ایجاد شرایط مطلوب برای به اجرا رساندن طرح های استارتاپی در غالب یک تیم راه اندازی و ارائه می‌شود.

در دسترس داشتن منابع، اینترنت و اطلاعات مورد نیاز و …. از ویژگی‌های برجسته فضای کار اشتراکی فینیکس است که هر شروع کننده یک کسب و کار به دنبال آن است.

شتابدهنده فینیکس پس از شناسایی استارتاپ‌ها و بررسی ایده‌های آن‌ها در شرایطی کاملا تخصصی و برنامه ریزی شده فضای کاری مشترکی را به تیم‌های استارتاپی معرفی می‌کند.

 به نوعی در سایه حمایت مجموعه فینیکس شرایط بهره‌مندی از امکانات مورد نیاز جهت اجرای طرح و ایده استارتاپ‌ها فراهم و در هزینه و همین طور وقت آن‌ها صرفه جویی می‌شود.

مزایای فضای کاری اشتراکی فینیکس

در حالت کلی اولین نیازی که پس از جرقه زدن یک ایده در ذهن یک کارآفرین یا رهبر تیم شکل می‌گیرد نیاز به فضایی برای شروع کار است. امنیت، امکانات مطلوب و دسترسی به منابع تخصصی پس از بودجه و نیروی انسانی کاربلد از پر اهمیت ترین نیازهای شروع یک کسب و کار است.

در این میان دانستن اینکه کارآفرینان استارتاپی از یک محیط کاری چه انتظاری دارند؟ تا حدودی ارزش فضای اشتراکی فینیکس را برای شما مشخص می‌کند. در نظرسنجی‌های اخیر بیشتر صاحبان ایده و طرح‌های استارتاپی به دنبال مکان‌هایی با ویژگی زیر برای شروع کار و تداوم تلاش خود هستند:

  • محیطی که از رشد فوری و سریع کسب و کار، پشتیبانی می کند.
  • فضایی که انرژی مثبت را منتقل و تیم را با انگیزه نگه می دارد.
  • فضای اداری که حریم خصوصی و فضای شخصی را فراهم می کند.
  • فضای اداری که فرصت هایی برای همکاری، رشد و آموزش را فراهم می کند.
  • یک فضای کاری مشترک که فرصت شبکه‌سازی را افزایش می دهد.

فضای کار اختصاصی

خرید / اجاره ، راه اندازی و تجهیز دفتر کار برای کسب و کار ، یکی از پرهزینه‌ ترین الزامات راه‌اندازی یک کسب و کار جدید و نوپا است. هزینه‌های ثابت و متغیر تهیه دفتر کار مناسب و تجهیز آن برای کسب و کار یکی از چالش های مهم در شروع هر کسب و کار به شمار می آید.فضاهای کاری اختصاصی محیطی انعطاف پذیر، تعریف شده که برای مدتی مشخص در دسترس یک کسب و کار خاص است. در واقع در خصوص محیطی صحبت می کنیم که گاها ماه‌ها به یک مالک کسب و کار و برای راه اندازی یک طرح اجاره داده می‌شود.

داشتن یک فضای اختصاصی کاری برای تیم استارتاپی و افرادی بصورت فریلنسر یا دورکار هستند یک مزیت و گاها یک ضرورت به حساب می‌آید.

میز کار اختصاصی

میز کار اختصاصی برای فریلنسرها

دفتر کار اختصاصی

یک دفتر اختصاصی با امکانات لازم برای استارتاپ‌ها

فضای کاری باز

تعامل پایه ای برای هوش جمعی

فضای رویداد اختصاصی

خدمات کامل، فضاهای داخلی و خارجی

ثبت درخواست ثبت نام برای استفاده از فضاهای کاری

شما میتوانید از طریق پر کردن فرمی که در لیست زیر قرار داده میشود درخواست خود مبتنی بر استفاده از فضای کار را برای شتابدهنده فینیکس ارسال کنید.

پیمایش به بالا