اپلیکیشن فینیکس

پس از پذیرفته شدن استارتاپ توسط تیم فینیکس، خدمات پیش‌شتابدهی با برگزاری دوره آموزشی، بهره‌مندی از خدمات منتورشیب، تیم‌سازی و خدماتی که باید قبل از شروع مرحله شتابدهی انجام شود طبق توافق صورت می‌پذیرد. یکی از مزیت‌های دوره پیش شتابدهی برای استارتاپ‌ها این خواهد بود که تمامی اعضای آن‌ها به طور کامل درگیر فرآیند های پیشبرد اصولی کسب و کار خود می­شوند.

مرحله‌ی شتابدهی را می‌توان اساسی‌ترین بخش خدمات شتاب‌دهنده‌ها دانست. مرحله‌ی شتاب‌دهی بعد از مرحله‌ی پیش‌شتابدهی انجام می‌پذیرد و استارت‌ آپ‌هایی که پیش‌تر توسط داوران انتخاب شده‌اند خدمات مختلفی را دریافت می‌کنند. این خدمات توسط اعضای شتاب‌دهنده فراهم می‌شود تا بنیان‌گذاران استارت آپ‌ها توانایی‌های فنی، تجاری، روانشناسی و … خود را تقویت کنند و بتوانند در پایان دوره به یک برنامه کسب و کار (بیزنس پلن) قوی برسند و در روز دمو و پیش روی سرمایه‌گذاران طرح خود را ارائه دهند.تمامی مراحل دوره ها برای افراد درگیر استارتاپ از طریق اپلیکیشن تخصصی شتابدهنده فینیکس قابل پیگیری است.برای دستیابی به عملکرد بهتر در سه گام شتابدهی، شتاب‌دهنده‌ی تخصصی فینیکس از یک اپلیکیشن تخصصی برای ارائه‌ی خدمات خود استفاده می کند. اپلیکیشن AcceleratorApp یک نرم‌افزار جامع مدیریت امور شتاب‌دهنده‌ها است که می‌تواند به عوامل شرکت‌کننده در برنامه‌ی شتابدهی کمک کند تا روند کاری بین افراد مختلف با کمترین اختلال و بیشترین دقت پیش رود.

امکانات اپلیکیشن تخصصی فینیکس

اطلاعات وارد شده میتواند شامل اطلاعات شخصی افراد، ایدهها، وظایف انجام شده، در حال انجام و پیشرو شود.

آگاهی مسئولین اداری از روند فعالیت منتورشیپ هر گروه و هر فرد به طور جداگانه

عمل کردن به عنوان یک نرم افزار مدیریت وظایف

ایجاد ارتباط برخط بین افراد مختلف

امکان ایجاد رخدادهای مختلف و تعیین کردن اعضای مختلف

دسترسی آسان و سریع اعضای تیمهای استارتآپی به نظرات منتورها و مسئولین اداری

دسترسی منتورها به روند پیشرفت گروهها و برنامه‌ریزی بر اساس نظرات دیگر منتورها

ساماندهی اطلاعات استارتآپها در یک سیستم جامع

امکان ایجاد دسترسی به اطلاعات در سطوح مختلف

تفکیک اطلاعات گروههای متقاضی پیوستن به برنامه‌ی شتابدهی، در حال گذراندن برنامه‌‌ی شتابدهی و افراد حاضر در دوران پساشتابدهی

ایجاد ارتباط برخط بین افراد مختلف ​

امکان ارسال ایمیل از طریق اپلیکیشن برای اطلاع‌رسانی

وارد کردن اطلاعات توسط افراد حاضر در گروههای استارتآپی که میتواند منجر به تسریع امور و افزایش دقت داده‌ها شود

مستندسازی عملکرد هر گروه استارتآپی جهت اعلام به دیگر سازمانهای ایرانی و خارجی

سوالات متداول در مورد اپلیکیشن

پس از دریافت لینک ثبت‌نام، فرد می‌تواند به راحتی اطلاعات ورود خود را در سایت وارد کند.

در گام بعد، متقاضی باید تنظیمات اولیه‌ی حساب خود را انجام دهد و برای مثال زبان مورد نظر، زمان محلی، اتصال به دیگر برنامه‌های مدیریت پروژه را وارد کند.

سپس متقاضی باید اطلاعات مرتبط با مهارت‌ها و توانایی‌های خود را وارد کند.

نهایتاً، می‌توانید درخواست عضویت در برنامه‌ی شتابدهی را وارد کرده و آن را ثبت می‌کند.

این افراد می‌توانند اطلاعات لازم را از خدمات مشتری اپلیکیشن به زبان انگلیسی و از کارکنان شتابدهنده‌ی فینیکس به زبان فارسی کسب کنند.

بله. بعد از ارتباط اولیه‌ی یکی از بنیان‌گذاران با یکی از داوران اصلی برنامه‌ی شتابدهی، لینک مربوط به ثبت‌نام و درخواست عضویت برای شما فرستاده می‌شود که از طریق آن می‌توانید به راحتی اطلاعات لازم را وارد کنید.

تمام افراد حاضر در برنامه‌ی شتابدهی از جمله بنیان‌گذاران استارت‌ آپ‌ها، منتورها، مشاورین، مسئولین امور اداری و داورها می‌توانند از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند.

بله. اطلاعات شخصی بنیان‌گذاران به صورت محرمانه باقی می‌ماند و هرگونه به اشتراک‌گذاری اطلاعات با کسب اجازه از آن‌ها خواهد بود.

بله. هر 6 ساعت یک بار، تمامی اطلاعات در یک فضای ابری امن ذخیره می‌شود و برای 30 روز قابل بازیابی خواهد بود.

خدمات این اپلیکیشن به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی، عربی، اکراینی و روسی ارائه می‌شود، اما مشاورین فینیکس به صورت تمام وقت شما را برای استفاده از این اپلیکیشن یاری می‌کنند.

محدودیتی برای این کار وجود ندارد و افراد می‌توانند به کرّات درخواست شرکت در برنامه‌ی شتابدهی را در قالب گروه‌های استارت‌آپی مختلف ارائه کنند.

خیر، با توجه به اصل محرمانگی، اطلاعات صرفاً با اجازه‌ی قبلی و در اختیار افراد مرتبط با پروژه خواهد بود.

بله. در بالای تصویر، سمت راست سه نقطه‌ای وجود دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید خروجی اطلاعات را به صورت پی‌دی‌اف دانلود کنید.

پیمایش به بالا