ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:60)
افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی را دارند، می توانند از گزینه های متعددی بهره مند شوند که به آنها اجازه می دهد تا به سرعت و با قیمت های مقرون به صرفه عمل کنند.
ربات انسان‌نمایی که با بهره‌گیری از الگوریتم‌های یادگیری عمیق وظیفه شمارش و گرفتن آمار از محصولات درون قفسه‌های فروشگاه‌های بزرگ را دارد، محصول این استارتاپ می‌باشد.
این استارتاپ زباله های پلاستیکی را به عنوان خوراک ورودی پرینترهای سه بعدی به اشیای ارزشمند تبدیل و به کاهش ضایعات پلاستیکی در محیط زیست کمک می‌کند.
آیا دوست دارید قبل از خرید دکوراسیون منزل در محیط آن قدم بزنید؟ این استارتاپ بدون اینکه شما نیازی به دانش خاصی داشته باشید اجازه چینش دکوراسیون داخلی را به شما می‌دهد.
یک سیستم هوشمند که قادر به تشخیص حرکت با استفاده از دوربین است و می تواند برای بررسی حرکات بیمارانی که نیاز به فیزیوتراپی دارند مورد استفاده قرار گیرد.
یکی از چالش های زنبورداران مکان قراردادن کندوهایشان است، این استارتاپ با هدف بهبود کمی و کیفی محصول و با استفاده از تصاویر GIS، پردازش تصویر و الگوریتم های بهینه سازی بهترین مکان قراردادن کندوها را تعیین می کند.
به بالای صفحه بردن