مرکز دانش فینیکس

برای ورود به دنیای کارآفرینی و راه‌اندازی یک استارتاپ، دانستن پیچیدگی‌ها، الزامات و استانداردهای دنیای کسب وکار و تجارت امری ضروری است. با به کارگیری آموزش‌ها و مشاوره‌های فردی،گروهی می‌توانید با استانداردهای کار در دنیای حرفه‌ای بیشتر آشنا شوید، توانایی در کارهای تیمی را بهبود ببخشید و با ایجاد تغییرات مثبت به اهداف‌تان نزدیک‌تر شوید.

دپارتمان آموزشی شتاب‌دهنده فینیکس انواع کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی آنلاین و آفلاین خود را، با حضور اساتید و منتورهای برجسته،که در جهت حمایت از استارتاپ‌ها و کسب کارها، آموزش های تخصصی ارائه می‌دهند را برگزار می‌کند.

کارگاه‌های آموزشی فینیکس

چه در مرحله تحقیق جهت راه‌اندازی کسب وکارتان هستید و چه استارتاپ خود را راه‌اندازی کرده‌اید و به دنبال رشد وتوسعه بیشتر هستید، استفاده ازین دوره‌های آموزشی موجب ایجاد شتاب در کسب وکار شما می‌شود. این دوره‌ها به صورت فردی-گروهی و بوت کمپ برگزار می‌شود که در زمینه‌هایی مانند کارآفرینی، ایده‌پردازی، تیم‌سازی و مدیریت، بازاریابی و فروش، نحوه تامین منابع مالی، نحوه دسترسی به بازار جهانی و … برگزار می‌شود.

آموزش‌ فردی

آموزش‌ها و برنامه‌های مختلف در جهت رشد فردی، رشد فنی و رشد در کسب وکار که شامل مواردی چون افزایش خلاقیت‌های فردی، مهارت‌های ارتباطی و سازمانی، مهارت‌های مدیریتی و رهبری و غیره می‌شود.

آموزش‌ گروهی

آموزش‌های گروهی شامل مواردی مانند هدایت تیم‌ها‌ برای مقابله با چالش‌ها و موانع کسب و کار، افزایش خلاقیت‌های فردی-گروهی، نحوه ساخت یک تیم حرفه‌ای و کارآمد و در نهایت مدیریت و رهبری تیم به بهترین نحو می‌شود.این آموزش به صورت کارگاه های آموزش آنلاین و حضوری برگزار می‌گردد.

آموزش‌های بوت کمپ

عبارت بوت‌کمپ به دوره‌های آموزشی فشرده و هدفمند در حیطه‌های مختلف برای ورود افراد به بازار کار گفته می‌شود. گاهی اوقات یک سازمان یا شرکت به منظور پرورش و جذب نیروی متخصص این دوره‌ها را برگزار می‌کند. همچنین این دوره‌ها برای دانشجویانی که هنوز سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود نداشته و به دنبال ورودی هوشمندانه و حرفه‌ای به دنیای کسب و کار هستند، فرصتی بسیار مفید خواهد بود.

مزیت‌های شرکت در دوره‌های آموزشی فینیکس

  • یکی از مزیت‌های مهم این دوره‌های آموزشی بهره‌مندی از مشاوره و راهنمایی‌ افراد متخصص و باتجربه است. تیم فینیکس با همراهی بیش از 50 اساتید برجسته در دانشگاه‌های داخلی و خارجی ، با برگزاری این دوره‌های آموزشی فرصتی مناسب را برای افرادی که به دنبال پیشرفت و ارتقای سطح علمی و فنی خود هستند، فراهم آورده است.

 

  • یکی دیگر از مزیت‌های شرکت در دوره‌های آموزشی گسترش ارتباطات شما است. با شرکت در این دوره‌ها و تعامل با دیگر افراد دایره ارتباطات خود را گسترش می‌دهید، با افراد متخصص و با تجربه بیشتری آشنا می‌شوید و در نتیجه می‌توانید در تیم‌سازی و نحوه مدیریت استارتاپ خود بهینه‌تر عمل کنید.

 

  • این دوره‌های آموزشی به جوانان و کارآفرینان خلاق کشور کمک می‌کند تا به عنوان افرادی صاحب ایده ، نیروی کار و یا به عنوان محقق و جستجوگر، چالش‌های موجود در محیط کسب وکار را تشخیص دهند و به ارائه راه‌حل برای آن بپردازند.

علاوه بر موارد گفته شده مزیت بسیار مهم دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد، اخذگواهی حضور در دوره‌های آموزشی است که پس از اتمام دوره توسط فینیکس برای شما صادر می‌گردد.

ثبت نام در کارگاه آموزشی فینیکس

آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین

با شرکت در دوره مقدماتی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و با همراهی اساتید مجرب رشدانا، شما می‌توانید به آرزوهای خود برسید و شغل ایده آل خود را راه اندازی نمایید. در این دوره آموزش‌های مربوط به چگونگی ایده‌ یابی، هدف گذاری و شناخت مسیر قبل از راه اندازی کسب و کار را فرا خواهید گرفت. 

پیمایش به بالا